picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

salon kosmetyczny kraków, czy znacie ?

salon kosmetyczny kraków, czy znacie ?

Czy chodzicie do salonu kosmetycznego Muneca? Podobno gwarantują tam doświadczone zabiegi. Zależy mi na liposukcji. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie. Chciałabym mieć pewność co do salonu :0

alliknet5

Posty: 3

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezmiernie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), natomiast nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

alus

Posty: 8

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

wiesław11

Posty: 12

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

Kolekcjoner

Posty: 17

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

daga44

Posty: 14

 
A w którym salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bowiem podobno sprzęt musi być fachowy, żeby był efekt.

E-GOista

Posty: 13

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, niemniej jednak wiadomo, iż nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz dużo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odnaleźć ofertę rzeczywiście tanio.

namok

Posty: 13