picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Atrakcje Kołobrzeg, co polecicie ?

Atrakcje Kołobrzeg, co polecicie ?

Dzień dobry. Czy polecają Państwo jakieś muzeum dla dzieci w Kołobrzegu? Sprawa dotyczy dzieci przedszkolnych, więc chodzi o coś naprawdę interesującego.

Gucio

Posty: 13

 
Skorzystaliśmy właśnie u nich z atrakcji dla szkół w Kołobrzegu http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Oprócz muzeum wycieczki eko pojazdami po mieście. Bardzo sporo ciekawostek dla dzieciaków podanych im faktycznie w niesłychanie przystępny i oczywiście atrakcyjny dla nich sposób.

Krausek34

Posty: 17

 
Koniecznie trzeba sięgnąć z takich atrakcji w Kołobrzegu, opinie są inne, niemniej jednak nam muzeum przypadło do gustu, byliśmy tam już dwa razy. Cena jak cena, według mnie jest adekwatna do tego z czym możemy się tam zetknąć.

Intro_69

Posty: 18

 
To najważniejszy teraz punkt jeśli chodzi o zwiedzanie Kołobrzegu. Historia jest tu podana w nowoczesny sposób, który trafia do dzieci jak nic;) Pozdrawiam i polecam gorąco.

Wacław

Posty: 27

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

Jermeri

Posty: 16

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

benia32

Posty: 22

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu warto pójść do tego rybackiego muzeum i skorzystać ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co warto zobaczyć w Kołobrzegu. Bardzo fajnie zorganizowany projekt.

oligard

Posty: 20

 
Jako szkoła wybraliśmy właśnie to muzeum dla dzieci w Kołobrzegu. Niezwykle dobrze zrobiliśmy, bo dzieciaki do dzisiaj wspominają o tym wyjeździe. Jeszcze nigdy nie był w takim miejscu:)

Laleczka

Posty: 16

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, niemniej jednak jeśli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu powinno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

ZPL33

Posty: 20

 
Słyszałem właśnie, iż całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, lecz i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

namok

Posty: 6