picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Zamiana zaległych środków z konta, co polecicie ?

Zamiana zaległych środków z konta, co polecicie ?

Zależy mi na zamianie niewypłaconych środków na koncie, mam tego trochę:) Z jakiego serwisu warto skorzystać, chodzi mi o rzetelne, nie jakieś ściemy. Dzięki za pomoc jak coś.

Złoty

Posty: 9

 
Dla mnie konta paysafecard opłacają się i dlatego nawet synowi poleciłem stronkę, żeby sobie zobaczył o co tam chodzi. Jemu też zalegają często środki na koncie więc zawsze coś tak na takim rozwiązaniu skorzysta. Swoją drogą ja też już parę razy przelałem sobie kasę na konto bankowe;)

Worms

Posty: 11

 
Tu chodzi o to, że zaczynasz korzystać z takich możliwości pomału. Zbierasz sobie, masz konto paysafecard i w każdej chwili możesz zrobić co zechcesz z kasą, którą tak czy inaczej nie da się wykorzystać na nic.

nimert98

Posty: 15

 
Niesłychanie trafny pomysł. Mnie jak najbardziej pasuje. Taka zamiana SMS na punkty raz w miesiącu zawsze mi się przydaje, bo coś tam mi zalega na koncie. Nie każdemu naturalnie opłaca się ta metoda, ale dla zalegających środków, które mogą przepaść to dobra rzecz.

deruner56

Posty: 6

 
Od niedawna korzystam z tego serwisu i już widzę, że niedługo będę mógł zamienić sporo punktów na kupony rabatowe. Mnie się pomysł podoba, wreszcie nie wkurzam się, że straciłem pieniądze na telefonie.

sonicsquad

Posty: 19

 
Może nie uwierzycie, ale z tej opcji korzysta mój dziadek. Nigdy nie przegada kasy i zawsze mu zostaje, kumuluje się:) Często pomagałem mu;) wygadać kaskę, ale teraz wziął się na sposób i korzysta z zamiany SMS na punkty i babci robi prezenty. U mnie się to nie kalkuluje, bo mnie zawsze jest za mało. Pozdrawiam.

kluberst

Posty: 16

 
Stale zlecam zamianę SMS na punkty tutaj http://zamiensms.pl. Nie jest to oczywiście fortuna, ale zawsze coś na drobne okazjonalne zakupy bo za bezpośrednie punkty można coś kupić lub wypłata na swoje indywidualne konto bankowe. Mnie pasuje, zobaczcie i oceniajcie. Nie mówcie nie, zanim nie sprawdzicie:)

Michałek

Posty: 18

 
Osobiście mam bzika na punkcie kuponów rabatowych i szukam możliwości wszędzie, żeby móc je zdobyć. Tu nie zdobywam, tu po prostu Zamieniam je za swoje własne niewykorzystane środki na koncie w telefonie.

olgierd33

Posty: 16

 
W moim wypadku serwis sprawdził się idealnie. Nie miałem pojęcia, że kiedyś będę korzystał z tak prostego narzędzia i dam się skusić, bo jestem nieufny z reguły wtedy, gdy ktoś oferuje mi korzystne rozwiązania;) Ale zamiana środków z konta na kody rabatowe łechce moje ego. Chcę coraz więcej i mam z tego satysfakcję, więc polecam:)

gagurni

Posty: 11