picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

pożyczki gotówkowe super oferta

pożyczki gotówkowe super oferta

Na szybko potrzebuję dodatkowych pieniędzy...chodzi o sylwestra, muszę zaklepać miejsca na przyjęciu, a większość kasy wydałem na święta...Jak ustrzelić tanią pożyczkę?

GGregbard

Posty: 13

 
Ja pewnie premię jakąś jeszcze przed nowym rokiem dostanę w pracy, ale to i tak mało, kropla w morzu potrzeb. Sam będę musiał chyba pójść w jakiś kredyt.

kliwn45

Posty: 17

 
Właśnie dlatego nie lubię świąt, bo co roku oznaczają dla mnie pożyczki. Już nie pamiętam roku, żeby się udało kupić wszystkie rzeczy i zrobić święta bez zapożyczenia.

Specjalista

Posty: 17

 
Słabo się orientuję w temacie pożyczek. Raz musiałem szukać takiego ratunku, podczas wesela syna, ale to wziąłem kredyt w swoim banku wtedy.

czertows

Posty: 15

 
Jak dzisiaj szedłem po mieście to mnie co chwilę jakieś reklamy zaczepiały, żebym wziął szybką pożyczkę ;P Strasznie dużo jest teraz ofert pozabankowych.

980000

Posty: 17

 
Ja bym chętnie pieniądze zainwestował w pożyczkę społecznościową, ale nie wiem jak to wszystko dopiąć. Bo jest przecież ryzyko, że się trafi na kogoś, kto nie za bardzo będzie zainteresowany spłatą i co wtedy? ;p Nie wiem, może są jakieś narzędzia, żeby w takiej sytuacji skutecznie wyegzekwować pieniądze...?

Jermeri

Posty: 16

 
Hehe w okresie świątecznym to pewnie para banki mają niezłe żniwa...ja się staram unikać pożyczek, ale wiadomo – nie zawsze się da.

Dyduś45

Posty: 17

 
Raz w życiu pożyczyłem pieniądze na procent, ale to był znajomy, znajomego, który akurat potrzebował kasy, także w miarę ta osoba była pewna. W sumie niezły zarobek z tego wyszedł.

jpyzio

Posty: 23

 
Trudna sprawa z tymi pożyczkami, dużo ofert, ciężko się na coś zdecydować. Trzeba by sobie prześledzić na spokojnie warunki w konkretnych firmach. Na pewno – nie wolno się śpieszyć, na spokojnie..;) Tylko spokój nas może uratować.

bartek1922

Posty: 26

 
Z tego co ja zdążyłem zaobserwować to pożyczki społecznościowe są teraz najlepszym produktem na rynku tego typu. Para banki sobie nieźle odbijają na prowizjach i procencie, średnio się u nich kalkuluje brać pieniądze. Lepiej znaleźć jakiegoś prywatnego pożyczkodawcę np. na stronie www.pozyczkolandia.pl. To jest jeden z lepszych serwisów obsługujących w ogóle społecznościówki w kraju. Dużo ludzi już się tutaj zweryfikowało.

klimnrt

Posty: 11