picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

serwis vaillant Warszawa, szukam

serwis vaillant Warszawa, szukam

Interesuje się montażem pieców vaillant w Warszawie i chciałbym od Was opinie czy warto się w to pakować?

SABUR

Posty: 2

 
Jeśli mam problem to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeśli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wtedy wszystko w porządku.

tomeix

Posty: 5

 
Każdy ma inne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najbardziej, ale w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

Krzyś23

Posty: 10

 
Weźmy pod spostrzeżenie to, iż większość ludzi, które piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się drobne zużycie, lecz rachunki, jakie otrzymują są o mnóstwo większe. Taka prawda.

Grabow12

Posty: 2

 
Zanim zaczniecie wyliczać i przeliczać odwiedźcie serwis viessmann w Warszawie, a oni wszystko Wam powiedzą. To sprawdzone źródło informacji. Kontakt do nich macie na ich stronie internetowej https://grzeko.pl.

Penio

Posty: 6

 
Nie jestem przekonamy do gazu, jednak ekogroszek to dla mnie najlepsze i najtańsze rozwiązanie. Znajomi mają i nie narzekają, niemniej jednak na brak pieniędzy też nie narzekają.

Kódłaty

Posty: 3