picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Potrzebna pomoc informatyka

Potrzebna pomoc informatyka

Witajcie, szukam firmy albo osoby prywatnej, która jest w stanie przegrać kilka kaset vhs na płyty dvd. Są to dla mnie niesłychanie cenne nagrania i chętnie wróciłbym do dawnych wspomnień.

Uleczek4

Posty: 17

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Gumis

Posty: 24

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w idealnym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Strzała

Posty: 23

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć dobry odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Kalleycle

Posty: 20

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien niemniej jednak więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

Abaddon!123

Posty: 20

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować wyśmienity prezent.

anjopal67

Posty: 19

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie wymagam gigantycznych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Joe

Posty: 18

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odszukać u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

bmw316

Posty: 23

 
Poszukuję identycznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Django

Posty: 21

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego znaleźć natomiast może obecnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca idealna natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

majer111

Posty: 16