picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

fotograf wesele Zielona Góra, poszukuję!

fotograf wesele Zielona Góra, poszukuję!

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, lecz również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i szukam kogoś fachowego.

wieszdo87

Posty: 1

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Sporo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina zwłaszcza na początku ślubu nie za niezwykle chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

Fanatyk

Posty: 3

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

mew soncz7777

Posty: 13

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się bardzo podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

Polaczek90

Posty: 11

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, albowiem ma super ofertę dla każdego.

Ciapek

Posty: 4

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę z doświadczonym fotografem będzie zadowolona. To są zdjęcia, jakich, na co dzień się nie robi, dlatego warto wydać na nie pieniądze.

mnichhhu8

Posty: 6